Pozycjonowanie stron

OFERTA

Pozycjonowanie stron internetowych

Twoje strona internetowa to jedno ale co zrobić aby była widoczna w sieci czyli aby pokazywała się najwyżej w wynikach wyszukiwania Google

od 300 zł netto

Wizytówki Google -optymalizacja i obsługa

Posiadasz wizytówkę Google? Odpowiednia optymalizacja pozwala na to aby klienci znajdowali Twoją ofertę w TOP3 pozycji wyszukiwania

wg. wyceny

Pozycjonowanie YouTube

Często trudno wypozycjonować stronę gdyż konkurencja robi to również znakomicie. Dobrze jest wtedy wykorzystać do tego publikacje na YouTube

od 300 zł netto

Pozycjonowanie stron internetowych

Dla kogo jest skierowana usługa pozycjonowonia?

Bądź widoczny w sieci. Usługę pozycjonowania kieruję do Klientów, którzy realizują usługę stworzenia strony internetowej i chcą aby ich strona wyświetlała się w wynikach wyszukiwania Google na najwyższych pozycjach.

Dlaczego warto pozycjonować stronę?

 • Optymalizacja SEO pozwala na poprawę pozycji strony w wynikach wyszukiwania. Im wyżej znajduje się strona, tym większa jest szansa, że zostanie zauważona przez użytkowników, Twoich klientów
 • Strony wysoko pozycjonowane są często postrzegane jako bardziej wiarygodne i zaufane przez użytkowników. Wysoka pozycja w wynikach wyszukiwania może wpływać na pozytywne postrzeganie marki.
 • Lokalna optymalizacja SEO jest szczególnie ważna dla przedsiębiorstw, które obsługują konkretne regiony. Pomaga to dotrzeć do lokalnych klientów.
 • Optymalizacja SEO to strategia długoterminowa, która może przynosić korzyści przez wiele miesięcy lub lat. W porównaniu do krótkotrwałych kampanii reklamowych, SEO to inwestycja w przyszłość.

Jakie czynności obejmuje usługa pozycjonowania strony?

 • Przeprowadzenie analizy rynku i konkurencji a także identyfikacja słów kluczowych ważnych dla branży i grupy docelowej.
 • Wybór słów kluczowych na podstawie analizy rynku i konkurencji i ocena potencjału i popularności słów kluczowych
 • Optymalizacja struktury URL, tagów meta (tytuł, opis), nagłówków. Dostosowanie treści pod kątem wybranych słów kluczowych i optymalizacja treści multimedialnych (obrazów, wideo) pod kątem SEO
 • Stworzenie wysokiej jakości, wartościowych treści i ich regularne aktualizowanie poprzez opcję blog bądź aktualności – publikacja regularnych wpisów
 • Pozyskiwanie wartościowych i naturalnych linków prowadzących do strony – strategia link buildingu

Wizytówka Google

Działasz na rynku lokalnym? Musisz więc mieć wizytówkę Google Moja Firma!

Wizytówkę Google posiada wiele firm jednak pewnie zauważyłeś, że niektóre wizytówki wyświetlają się jako pierwsze w wynikach Google w tak zwanym TOP3 a niektóre wizytówki są bardzo daleko w wynikach tak, że są nieosiągalne dla potencjalnych klientów. Wyższa pozycja w wynikach wyszukiwania lokalnego zwiększa szanse, że potencjalni klienci klikną na wizytówkę Google Twojej firmy. Im bliżej góry wyników, tym większa widoczność i atrakcyjność dla użytkowników.

Zalety posiadania dobrze pozycjonowanej wizytówki Google?

 • Twoja firma jest bardziej widoczna w wynikach lokalnych wyszukiwań. To szczególnie ważne, gdy potencjalni klienci poszukują produktów lub usług w określonym regionie.
 • Wyższa pozycja w wynikach wyszukiwania lokalnego zwiększa szanse, że potencjalni klienci klikną na wizytówkę Google Twojej firmy. Im bliżej góry wyników tzw. TOP3, tym większa widoczność i atrakcyjność dla użytkowników.
 • Wizytówka Google zawiera kluczowe informacje, takie jak adres, godziny otwarcia, numer telefonu, a nawet recenzje klientów. To sprawia, że potencjalni klienci mogą szybko znaleźć potrzebne informacje bez konieczności wchodzenia na stronę internetową.
 • Wizytówka Google umożliwia zarządzanie recenzjami i ocenami klientów. Można odpowiadać na opinie, budować pozytywny wizerunek firmy i reagować na ewentualne problemy.

Wizytówka Google – moja oferta!

 • Założenie wizytówki Google
 • Optymalizacja wizytówki Google pod Katem SEO
 • Tworzenie i publikowanie regularnych, atrakcyjnych treści w formie postów oraz grafiki
 • Odpowiedzi na recenzje klientów
 • Monitorowanie wyników wyszukiwania Twojej wizytówki

Tak jak przy pozycjonowaniu stron internetowych tak i pozycjonowanie wizytówek Google polega na analizie i wyborze odpowiednich fraz kluczowych i pod ich kątem optymalizacji wizytówki.

Wyręczę Cię w tym i profesjonalnie zoptymalizuję i poprowadzę Twoją wizytówkę Google Moja Firma abyś miał czas na swoją działalność.

Pamiętaj, że proces pozycjonowania lokalnego to długotrwała strategia. Wiele firm zaniedbuję to doskonałe narzędzie do widoczności w sieci. Wysoka pozycja w TOP3 wymaga systematycznej pracy nad optymalizacją, monitorowaniem wyników i dostosowywaniem działań w zależności od potrzeb i zmian w otoczeniu biznesowym. Tylko regularnie publikowane posty, aktualności, oferty i inne treści, zapewniające utrzymanie aktywność wizytówki mogą dać oczekiwany efekt. Google nagradza regularne aktualizacje.

Bądź wysoko w wynikach wyszukiwania i pozyskuj nowych klientów.

Pozycjonowanie YouTube

Dzięki kanałowi na YouTube możesz być jeszcze wyżej w wynikach wyszukiwania Google.

Nie raz bardzo trudno jest się przebić wśród konkurencji na rynku lokalnym aby pozycja Twojej strony była bardzo wysoko w wynikach wyszukiwania. Z pomocą przychodzi nam YouTube, jedna z największych platform wideo na świecie. Materiały wideo na YouTube mogą również pojawiać się w wynikach wyszukiwania na Google. Optymalizacja profilu oraz filmów pod kątem słów kluczowych i tematyki może wpłynąć na lepszą pozycję w wynikach wyszukiwania.

Co obejmuje usługa pozycjonowania poprzez YouTube?

 • Analiza słów kluczowych związanych bezpośrednio z Twoją branżą o wysokim potencjale wyszukiwania.
 • Analiza rynku i konkurencji dla Twojej pozycji w wynikach wyszukiwania Google.
 • Założenie i optymalizacja kanału YouTube pod konkretne słowa kluczowe.
 • Tworzenie i publikowanie nagrań video z dostarczonych przez Ciebie lub stockowych materiałów (np. zdjecia)
 • Optymalizacja video dodawanych materiałów (miniatury, tagi, transkrypcje, napisy).

Czy pozycjonowanie przez Youtube działa?

TAK, to działa. Wiele zapytań w wyszukiwarce Google wyświetla w wynikach propozycje filmów, które mogą kierować do Twojej firmy, produktów i usług.

Szukasz w Katowicach klimatyzacji. Fraza kluczowa „klimatyzacja katowice” wyświetla jako pierwsze wyniki filmy na YouTube od Pana Karola z firmy właśnie „Klimatyzacja Katowice”. To tylko przykład i filmy nie muszą być tak profesjonalne ale najważniejsze aby były optymalizowane pod SEO, na odpowiednie frazy kluczowe.

Zobacz moje strony

W tym miejscu możesz zobaczyć moje portfolio czyli strony które wykonałem dla moich Klientów

Scroll to Top